LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Veliký dík, všem kteří mi pomohli

Petře, gratulujeme k povýšení. Pověz, co se ti teď honí hlavou?

Samozřejmě radost! Ovšem i veliká zodpovědnost, zhostit se své funkce tak, aby byly všechny strany spokojené, aby vše fungovalo tak, jak má a bylo to stále lepší.

Hodláš to nějak oslavit?

Oslavy už nějaké proběhly, hlavně s nejbližšími a nejdůležitějšími lidmi okolo mě. Nicméně, já oslavuju pořád, umím si užívat i maličkostí.

V současné době zastáváš tedy funkci  vedoucího obchodního týmu, jak jsi se na tuhle pozici dostal?

Byl mi dán určitý manuál, kde se jasně píše o tom, co mám udělat, abych uspěl. Nicméně veliký dík všem, kteří mi pomáhali, včetně všech lidí ve firmě i vedení. Taky mou každodenní pílí a usílí.

Proč jsi nastoupil do firmy LCN GROUP s.r.o. a čím Tě firma nadchla?

Hned na 1. kole výběrového řízení mě nadchnul manager a ten pohovor. Po několika výběrových řízení v jiných společnostech, tohle bylo opravdu poprvé, co vše dávalo smysl a já byl nadšený. Navíc, hned od prvního dne jsem viděl peníze, kterých nebylo málo a postupem času vidina kariéry, což mě motivovalo, ať dokážu sobě a okolí, že mám na víc!

Co by jsi doporučil tvým kolegům?

Ať berou vždy a za všech okolností zpětnou vazbu od zkušenějších kolegů. Oni to myslí dobře. Hlavně vytrvalost, překážky jsou od toho, ať se překonávají. Mít svou víru, cíl a pak toho dosáhnout.

Byl nějaký důležitý okamžik ve Tvé kariéře, který se Ti vryl pod kůži?

Bylo jich mnoho. Teď je to ovšem nominace. Pak ale taky teambuildingové akce s firmou a top managementem společnosti, ale i s mými kolegy.

Jaké soukromé a pracovní plány máš na druhou polovinu roku 2012?

Zhostit se své funkce co nejlépe a posunout se na další místo. V osobním životě být co nejblíže své rodině.

Co ses ve firmě naučil?

Čtyři kouzelná slovíčka. Úcta, pokora, prosím a děkuji.

Co tvůj souromý život, plánuješ svatbu?

Nestraš:)

Co tvé okolí? Rodina, přitelkyně - měl jsi jejich podporu?

Od první chvíle byli všichni rádi, že mám dobrou práci. Věřili mi  a stále věří, že můžu stoupat výše. Za to jim všem děkuji.


Čtěte dále: