LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Teambuilding call centrum - Bečva villa resort

Začátkem prosince jsme s call centrem vyrazili utužovat kolektiv, vědomosti a fyzičku do Beskyd, konkrétně do Horní Bečvy, kde jsme strávili příjemný víkend v nám již známém luxusním středisku Bečva Villa Resort. Na pořadu dne bylo několikeré školení pod taktovkou supervizora Petra a teamleadera Petry a v sobotu nás čekal tradiční výstup na Pustevny.

Poučeni několikahodinovým výstupem po vlastní ose z loňského roku jsme tentokrát zvolili ověřenou, turistickou cestu, kterou nakonec zvládli všichni a krom výkonu nám byl odměnou pěnivý mok a oběd v jednom z místních hotelů. Večerní program se pak po dalším školení nesl v duchu free zábavy, her a tance a došlo i na noční vaření. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další společné zážitky pod hlavičkou LCN GROUP s.r.o.