LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   14 15 16 17 18 19

Tak jde čas

Nová tvář v Olomouci

Ahoj, jmenuji se Johana s již oblíbenou přezdívkou „Joha“ a od olomoucké kanceláře jsem již obdržela klíčky. Do společnosti jsem sice nastoupila v nedávné době, ale i přesto mám zkušenosti s administrativou. Ráda se postarám i o Vaše přání. Neváhejte mě tedy kdykoliv navštívit.

 

Sváteční lyžování v Koutech | Ski areál Kouty | Prosinec 2011

Po tvrdé práci, zasloužený odpočinek.  Ty nejlepší jsme pozvali 26.12.2011 lapit čerstvý horský vzduch a ukázat své lyžařské umění do Ski areálu Kouty. Nechyběl horký čaj ani česnečka, tak jak se na horách patří.

Sportovně - vzdělávací víkend v Horní Bečvě | Bečva Villa resort | Listopad 2011

Část obchodního oddělení byla pozvána 5. - 6. listopadu na sportovně - vzdělávací víkend do Horní Bečvy. Vstupenkami na tento víkend byly dary do tomboly, o které se celý víkend soutěžilo.  Fotbal, petang, volejbal, slovní hry, cokoli, kde lze vyhrát. A vyhráli ti nejlepší. Kvalitní jídlo a pití, relax v sauně a vířivka pod hvězdným nebem bylo výborným zakončením prvního dne. Samozřejmostí celého …

Setkání v hotelu Park Inn Ostrava

Po úspěšném představení obchodního oddělení v červenci 2011, nastal čas zhodnocení uplynulých tří měsíců. V hotelu Park Inn Ostrava se sešli všichni, jež jsou součástí LCN GROUP s.r.o.. Při této příležitosti jsme vyhlásili ty nejlepší, představili jsme kariéru obou našich divizí a seznámili se s plány na nadcházející tři měsíce.

Tímto děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme těm nejlepším.

Další stránky:   14 15 16 17 18 19