LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   12 13 14 15 16 17 18 19  

Veliký dík, všem kteří mi pomohli

Petře, gratulujeme k povýšení. Pověz, co se ti teď honí hlavou?

Samozřejmě radost! Ovšem i veliká zodpovědnost, zhostit se své funkce tak, aby byly všechny strany spokojené, aby vše fungovalo tak, jak má a bylo to stále lepší.

Hodláš to nějak oslavit?

Oslavy už nějaké proběhly, hlavně s nejbližšími a nejdůležitějšími lidmi okolo mě. Nicméně, já oslavuju pořád, umím si užívat i maličkostí.

V so…

Odměňujeme loajalitu

Naše loajální zaměstnance jsme k příležitosti výročí společnosti odměnili finančním obnosem, který neurazil, ale naopak doufáme příjemně překvapil

Pět dnů relaxu pro nejlepší

A jako ke každému správnému létu patří, dovolená, moře, zábava, relax... A pro koho jiného, než pro ty, kdo si to zaslouží nejvíce? Těšíme se.

 

Nové webové stránky lcngroup.cz

Jdeme neustále dopředu. Od dnešního dne máme nové korporátní webové stránky. Byl použit nový slider, který podporuje metody uchopení tak, že můžete uchopit obrázek a posunout na další snímek. Webové stránky jsou plně kompatibilní pro dotyková zařízení.  www.lcngroup.cz

Nedělní golf

Razíme heslo: po kvalitně odvedené práci příchází odpočinek. Počasí nám přálo a tak jsme vyrazili s nejlepšími na golf. Pro některé premiéra - ti si to užili dvojnásob.

Další stránky:   12 13 14 15 16 17 18 19