LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   11 12 13 14 15 16 17 18 19  

Lumír Štěpán - Osobní asistent a Správce internetových projektů

Ahoj, jsem novým zaměstnancem ve firmě LCN GROUP s.r.o. na pozici Osobního asistenta a Správce internetových projektů.

Jako správce jsem zodpovědný za weby:

Jako osobní asistent zodpovídám za to, aby se můj šéf mohl věnovat svým úkolům a zároveň se mohl spolehnout, že ty moje budou splněny na 100%.

No a jako člověk…

Záříme na Stodolní

V nových prostorech na Stodolní ulici jsme rozzářili nové kanceláře. Holky na recepci dostaly nad hlavu svatozář a do zasedačky jsme dali děravé židle, aby se nám nepotily zadky při poradách. Zelená je barva klidu a tak jsme ji dali do vstupní místnosti. A vlastně .. podívejte se sami a nebo se za námi stavte :)

Návrat z Malagy

Vrátili jsme se z nezapomenutelného výletu v Málaze a jiných krásných koutů jižního Španělska. Děkujeme všem a doufáme, že takových výletů bude více a třeba i právě pro Vás.

Akce kulový blesk se nekonala

Stovky pracovních hodin, metráky malty, litry barev a nátěrů, desítky metrů kabeláže, 120m2 podlahových krytin, stovky kil suťin a spousty slibů. S hrdostí Vám zveme do nově otevřeného sídla společnosti na Stodolní 21 v Ostravě !!! Přijďte nás navštívit.

 

Gratulujeme výhercům zájezdu do Málagy

A je to tady! Gratulujeme výhercům z obchodního oddělení - Lukáši Kaszovi, Danielu Sekelovi a Jaroslavu Křížkovi. Do poslední chvíle to byl velký boj, ale vyhrát mohli jen ti nejlepší.

Gratulujeme všem.

Odlétáme 5.září 2012 v 10:10.

Těšíme se na Vás. Viaje a España

 

Další stránky:   11 12 13 14 15 16 17 18 19