LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  

Vánoční večírek na Stodolní

Uzavření roku 2012 nám přišlo jako vhodný křest a zároveň zkouška kapacity nových prostorů společnosti LCN group na ulici Stodolní v Ostravě. Od první chvíle panovala přátelská vánoční nálada. Proběhla novoroční přání, předání drobných darů a jak už tomu u Nás bývá, museli jsme si i zasoutěžit a tak jsme vytáhli x-box a mini stolní tenis, abychom si dokázali, kdo je nejlepší =) Spousta šampaňského…

PF 2013

VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2013.

Karikatury.eu

Jak stojí na naší tabuli Vize a Strategie “... REALIZACE nových startupů …”, představujeme Vám projekt Karikatury.eu. Využili jsme mezery na českém trhu, na kterém nebyla žádná stránka přehledná a jednoduchá. Vytvořili jsme takový systém, přes který si zvládnete vytvořit objednávku jen na pět kliknutí.

Sázíme na minimalismus a kvalitu, protože čas začíná být nejdražší položkou v našem životě.

Přijďte se podívat na náš nový projekt na adresu Karikatury.eu.

Ti nejlepší budou mít "bohaté" Vánoce

Pro celé obchodní oddělení, a to jak pro nováčky, tak pro ostřílené hráče, jsme připravili soutěž. Vyhrávají nejlepší dva z obou zmíněných kategorií. Před Vánoci není nikdy peněz dost, proto jsme se rozhodli pro finační obnos. Hodně štěstí a ať vyhrají ti nejlepší...

Teambuilding back office ve Valticích

Snažíme se mít opravdu kvalitní lidi, na které se můžeme spolehnout, ale zároveň i takové, se kterými si sedneme nad sklenici vína a bude to příjemně strávená chvilka. O víkednu na jižní Moravě se nám to potvrdilo! Back office, město Valtice a konzumace vína = teambuilding v pravém slova smyslu. Rádi bychom všem zúčastněným poděkovali a za dobře odvedenou práci to rádi brzy zopakujem.

Další stránky:   10 11 12 13 14 15 16 17 18 19