LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  

Buly Arena Kravaře

Toto spojení nebylo jen o vzdělávání, motivaci, plánech na budoucí období, ale jako již tradičně nechyběl týmový duch a zdravá soutěživost. Tentokrát jsme do rukou vzali tenisové a badmintonové rakety, zůčastnili se všichni, ale vyhráli Ti nejlepší. Investujeme do tohoto pravidelného školení středního managementu nejen finanční prostředky, ale také svůj čas a věříme, že těchto pár dnů bude velkým …

První setkání team leaderů

Střední managemt firmy se o víkendu sešel v příjemném prostředí resortu Bečva. Nechybělo vzdělání a příjemné předání firemních hodinek za dobře odvedenou práci. Po vyčerpávajících výkonech přednášejících i posluchačů samozřejmě nechyběl ani kus zábavy: od večerního lyžování, sklenky vína, bowlingu až po trochu tance. Děkujeme za účast a těšíme se zase za měsíc...

Nultý ročník o Putovní pohár

Pro setkání spolupracovníků našeho call centra jsme si vybrali prostředí Bowling parku v Ostravě - Hrabůvce, který se konal dne 8.2.2013. Naše telefonistky soutěžily o putovní pohár LCN GROUP s.r.o. a bohatou odměnu. Hned na začátku se dívky posilnily welcome drinkem. Poté započal boj,ve kterém dívky se smíchem zápasily s koulemi těžšími, než mohly odkutálet. Hra probíhala v opravdu ve velké pohodě a za stále přibývajících vtípků.

Po vyčerpávajícím zápase se všechny odebraly do čajovny v areálu bowlingu, kde probíhala živá debata nad nejrůznějšími tématy.

Nejoriginálnější pokrývka hlavy

Dne 4.1.2013 proběhla v naší společnosti LCN GROUP s.r.o. soutěž „Nejoriginálnější pokrývka hlavy“, které se zúčastnili zaměstnanci call centra, back office a HR. Všichni prokázali velké nadšení a kreativitu v tvorbě těchto módních doplňků. Vítězkou se stala slečna Jana z back office, která si vytvořila na své hlavě exotické aranžmá, skládající se z ananasu a obrázkem papouška Kakadu (viz foto). Nositelka nejoriginálnější pokrývky si odnesla láhev luxusního šampaňského a čerstvé jahody.

Utužování a vylepšování našeho zdraví

Znáte to, čas od času se každý z nás cítí špatně: nemoc, stres, vyčerpání, velké pracovní nasazení, problémy doma atd. Někdy má člověk pocit, že se z toho všeho zblázní. Zvláště jarní měsíce s sebou přinášejí tyto negativa. Proto připravujeme ve spolupráci s našimi stážistkami celoměsíční projekt „Den našeho zdraví“, který jsme věnovali péči o zdraví a zdravém životním stylu. Tento projekt se stan…

Další stránky:   9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19