LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   »

Školení obchodního oddělení - Resort Horizont

Dny ubíhají, noci se zkracují a my máme za sebou další víkend s leadery. Na pozvánce bylo tentokrát místo Resort Horizont. Naplánovali jsme začátek na třetí hodinu odpolední. Začali jsme malým turnajem v tenise, kdy většina z nás byli úplní amatéři a sem tam to vypadalo, že hrajeme baseball. Nohejbal byl mnohem víc týmový, zde se projevily některé dovednosti obchodníků a ti si začali urovnávat své…

VESELÉ VELIKONOCE

Řídím call centrum a jmenuji se Petr Lorenc

Ahoj všem, kteří čtou tyto řádky.

Jmenuji se Petr Lorenc, jsem nová posila firmy LCN GROUP s.r.o. a mou starostí je provoz místního call-centra, kde pracuji na pozici supervizora.
Pokud chcete vědět, jaký jsem, potkejte mě kdekoliv v rámci LCN GROUP a dejte se se mnou do řeči :o) Pokud chcete vědět, co mě naplňuje je to má rodina, určitě sport a to ideálně ten, který je provozován za dohledu slune…

Jízda o telefon na call centru

Že není práce na call centru dost sexy? To možná říká ten, kdo neokusil atmosféru mezi našimi operátorkami. Vedle zajímavého prostředí plného soutěží a jinými motivačními faktory zrovna teď hrajeme o luxusní telefon a to HTC One V a HTC Wildfire S. Tak tomu říkám jízda.

První čtvrtina roku za námi

Březen za kamna vlezem, říká pranostika. Tak to ale nechodí. V únoru jsme dokončili re-design a spojení eshopu www.manzetoveknofliky.cz. I nadále poskytujeme velice rychlý a příjemný zákaznický servis, který nás odděluje od konkurence. Stejně tak připravujeme nové zboží a nové akce, které pro zákazníky znamenají jednodušší nakupování.

Po dokončení manžetových knoflíčku, jsme se pustili do změn pr…

Další stránky:   8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   »