LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   »

Teambuilding

Druhý listopadový víkend proběhl teambuilding call centra LCN GROUP s..r.o. I přes nepříznivé počasí jsme se sešli v Horní Bečvě v malé, ale útulné chatě „u Standy“.
Vzhledem k tomu, že v našem call centru jsme zvyklí hnát se za plněním, rozhodli jsme se i zde vytýčit si nějaký cíl, hodný našeho zdolání, který nás nejen prověří, ale také stmelí… Volba padla jak jinak, než na Pustevny, kde nám měl b…

LASER GAME

XLASER GAME OSTRAVA

CURLING - školení na ledě

CURLING - školení na ledě

Wisła - Bukowa Góra

Další pravidelné školení obchodního oddělení bylo tentokrát na velmi zajímavém místě mimo ČR a to v takzvané  "Perle Beskyd",  malém a malebném městečku Wisła v Polsku. Na čerstvém vzduchu vyhládne každému a tak jsme tentokrát naše setkání pojali v kulinářském duchu. To, že v restauraci se umí najíst každý víme, nicméně ti odvážní se nebojí sestavit si své menu sami. Je to tedy o nápadu a také o j…

Již brzy

Jsme v očekávání :-)
Další stránky:   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   »