LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »

Baldovec

NO COMMENT. Děkujeme nejlepším za účast.

Podporujeme KVALITU

Obchod děláme fér a maximálně podpoříme ty, kteří jej chtějí dělat stejně dobře. Kvalita spojená s kvantitou je rovnice dobře odvedené práce našich obchodníků a tyto odměníme. Každý týden poukázka v hodnotě 2000 Kč do 200 obchodů v OC FORUM Nová Karolína pro nejlepšího.

LASER GAME No. 3

A dějiny se opakují, zelený tým opět vyhrál a hrdě rezprezentuje firemní barvy. Zelená je nejlepší!! Mladý tým v plné polní i přes své vysoké ambice poumíral po 30 minutách zapálené hry. Pot, mokrý šat a krvavá kolena nezastavila týmy LCN GROUP s.r.o. Kdo z Vás přijme porážku od zeleného týmu? Vyzvu zasílejte prosím na info@lcngroup.cz :-)


Čtěte dále:

 

 

LCN GROUP s.r.o - OLOUMOUC | regionální pobočka již otevřena

LCN GROUP s.r.o. nově v Olomouci!!!

Plníme strategické cíle pro rok 2014 a v měsíci březnu jsme otevřeli další pobočku, tentokrát v Olomouci. Znamená to pro nás vstup za hranice MS kraje, tedy další krok na cestě k plánované expanzi. Jsme silná, sebevědomá a konkurenceschopná obchodní společnost. Už teď se těšíme na spolupráci nejen s partnery, ale zároveň i na spolupráci s novými kolegy, kterým …

Otevíráme pobočku v Olomouci

Již brzy....

Další stránky:   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »