LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

Nebuď sobec!

Máš už plné zuby ostravského smogu? Chceš vypadnout a pořadně se zrelaxovat? Tak přesně pro tebe máme novou soutěž o „nejlepšího fronťáka“. Vyhraj pro sebe a pro svou drahou polovičku dvoudenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Amenity. Součástí výhry je i vstup do wellness. Proto pojď do toho a vyhraj super víkend!

Wisła - Bukowa Góra No. 2

Očekávaný víkend proběhl na námi již ověřeném a hlavně prověřeném místě, a to ve městě Wisła v Polsku. Zkrácený pracovní den byl příjemným začátkem slunečného víkendu. V odpoledních hodinách jsme odstartovali první blok školení, které bylo v režii Miloše a poté následoval volný program - zábava ve večerní Wisłe, kde bylo nejenom dobré jídlo a pití zaručeno.

Po vydatné sobotní snídani přišly na řa…

Tématické dny v call centru

Děsná nuda, zákazy a opruz? U nás v call centru to teda neplatí! Protože vzhled vyjadřuje osobnost, vymysleli jsme pro naše krásky z call centra tématické dny. Popustili svou uzdu fantazii, zapojili kreativitu a vznikly jedinečné oblečky od retro po hip-hop. Připravujeme pro Vás fotogalerii, máte se na co těšit.

 

Posila v personálním oddělení

Zdravím všechny čtenáře, jmenuji se Petra Zemanová a nově v LCN GROUP s.r.o. zastávám pozici specialisty náboru.

Při nástupu do LCN GROUP s.r.o. mě učarovala atmosféra ve firmě – lidé kolem mě jsou milí a přátelští a prostředí je neformální. Doufám, že budu pro tým přínosem, budu se moci naplno kreativně realizovat a budu moci vnést do společnosti nový vítr, což snad ocení i kolegové. Mým hlavním…

Nápady se cení

Každý dobrý a efektivní nápad, který nám pomůže vyřešit problém, oceníme BONUSEM 1000 Kč.

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »