LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »

Výhry v call centru rozdány

Měsíc, kdy naši nováčci v call centru soutěžili o digitální fotoaparát Nikon Coolpix L29, voucher na oblečení a plážovou deku, utekl jako voda! Naše nové tváře call centra se se soutěží poprali na jedničku a my jsme rádi, že můžeme představit naše výherkyně: Michaelu, Andreu a Petru a předat jim právem vybojované ceny.

Gratulujeme!

 

LOAJALITA

LOAJALITA. Někdo ji považuje za samozřejmost, my si jí vážíme a odměňujeme.

Ti nejlepší budou mít "bohaté" Vánoce 2014

Pro celé obchodní oddělení, a to jak pro nováčky, tak pro ostřílené hráče, jsme připravili soutěž. Před Vánoci není nikdy peněz dost, proto jsme se rozhodli pro finační obnos. Těšíme se na Vánoce a naše obchodní oddělení určitě také, protože jako dárek pod stromeček jsme nadělili opravdu bohatého Ježíška v podobě "21 talířů".

Juniorské pozice v call centru soutěží

Staň se nejlepším nováčkem a vyhraj jednu z cen.

Víme, že motivace je důležitá a snažíme se podporovat nejen ty, co už umí a podávají stabilní výkon, ale i ty nově příchozí.

V termínu 15.10.2014 – 14.11.2014 jsme pro všechny zaměstnance na juniorské pozici připravili motivační soutěž o hodnotné ceny. Hlavní výhrou pro nové, vycházející hvězdy je příhodně cena ze Země vycházejícího slunce a to…

Vyhraj tatranku

Od našeho partnera jsem získali skvělé ceny do soutěže. Věříme, že máme dobré reprezentanty, ale jen pro toho nejlepšího fronťáka, který dosáhne vrcholu máme tatranku z Jižní Koreje a jiné luxusní odměny. Přejeme všem hodně štěstí!

 

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »