LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8 9   »

Šťastné fusky :-)

Jelikož rádi soutěžíme a ještě raději vypadáme stylově, rozhodli jsme se našim zaměstnancům nadělit menší stylovky do soutěží! Slyšeli jste o "šťastných fuskách" ? Že ne? Jedná se o stylové designové ponožky, po kterých každé srdce a oblek zatouží!

Předání "talířů"

Od poloviny listopadu až do druhé půlky prosince soutěžilo obchodní oddělení o "21 talířů". Soupeři byli nelítostní a vyhrát mohli pouze ti nejlepší! Bylo nám cít předat "talíře" těm nejlepším při setkání firmy, které proběhlo v ostravské pobočce 23.12.2014.

Nutno dodat, že ani ostatní neodešli s prázdnou - každý obdržel jako poděkování za rok 2014 malé dárky.

Výhercům gratulujeme a všem děkujem…

PF 2015

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2014 a těšíme se na další spolupráci.

Teambuilding call centrum - Bečva villa resort

Začátkem prosince jsme s call centrem vyrazili utužovat kolektiv, vědomosti a fyzičku do Beskyd, konkrétně do Horní Bečvy, kde jsme strávili příjemný víkend v nám již známém luxusním středisku Bečva Villa Resort. Na pořadu dne bylo několikeré školení pod taktovkou supervizora Petra a teamleadera Petry a v sobotu nás čekal tradiční výstup na Pustevny.

Poučeni několikahodinovým výstupem po vlastní …

Malá ochutnávka z tématických dnů call centra

Nuda, šeď a stereotyp? Tak tohle v našem call centru nehledejte! Vždy se snažíme spojit práci se zábavou a proto jsme mimo jiné pro naše operátorky připravili tématické dny v rámci dress code. Jak si kdo během těchto dnů vedl, můžete posoudit sami ve fotogalerii.

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8 9   »