LCN v barvách

Zde Vás budeme pomalu, zodpovědně, ale jistě informovat o tom, co se děje, popř. neděje ve firmě, úspěchy i neúspěchy, vše co byste měli i neměli vědět.

Nebudeme Vás tahat za nos. Jsme taky jen lidé, bavíme se, soutěžíme a ze všeho nejraději vstáváme do práce, která nás baví. Ostatně...sami se o tom můžete přesvědčit ZDE.

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8   »

LOAJALITU odměňujeme

Petra získala luxusní víkend v hodnotě 7300 Kč.

Back office ostrava

Tyto slečny nejsou moc vidět, ale většinu obchodních případů řeší právě ony. Naše kolegyně z back office. KONTAKT

Fandíme také !!!

Chcete nasát atmosféru MS 2015 ? Podívejte se do fotogalerie ZDE

Dubnové Vánoce

Že jsou Vánoce v dubnu nesmysl?

V LCN GROUP s.r.o. rozhodně ne! Rozhodli jsme se, že těm nejlepším pánům z obchodní divize a dámám z call centra nadělíme v dubnu našlapané motivační ceny - peníze, telefon nebo třeba peněžní poukázky. Motivace našich zaměstnanců pro nás vždy byla a bude důležitá. Ať tedy vyhrají ti nejlepší!

Buly Aréna Kravaře

Sportovní víkend v Buly Aréně proběhl poslední březnový víkend a naši hoši z obchodní divize zažili i s vedením společnosti nevídané chvilky :-) Na programu bylo zajímavé školení v režii Pavly a Miloše. Rozhodně nechyběla ani zábava - náš tým si mohl užívat na badmintonu či tenisu, případně trochu rozproudit adrenalin a zariskovat u pokeru. Samozřejmostí bylo chutné jídlo a drinky. Všem zúčastněný…

Další stránky:   1 2 3 4 5 6 7 8   »